piątek, 8 grudnia 2017

[Projekt Prezent 2017] Mały pomaga dużemu


Jak co roku pojawiamy się tu po latach świetlnych ciszy! Tak wiem nie blogujemy na co dzień, bo zwyczajnie dnia mi nie wystarcza. Ta platforma służy nam do zrobienia czegoś dobrego, bo kiedy można zrobić coś dobrego to zwyczajnie robimy. I zachęcamy was również do tego. Żeby się nie rozpisywać i was nie zanudzać przejdźmy do konkretów. A więc w tym roku zbieramy świąteczną paczkę dla BIMA który znajduje się pod opieką Fundacji Rasowy Kundel. Kim jest Bim? Kolejną biedą wyciągniętą z budy. Jego właściciel zmarł, pies został sam.

Co potrzebujemy dla Bima:
  • Karma Brit Care Sensitive 
  • Posłania, koce
  • Zabawki 
  • Obroże, szelki, smycze 
Czego potrzebuje Bim?:
  • DOMU
Chcesz mu pomóc skontaktuj się z nami przed maila westwkurzony@gmail.com, facebooka lub instagrama. Odpowiadamy zawsze i nie gryziemy. Obiecujemy
A teraz państwo pozwolą że przedstawię wam BimaRegulamin akcji Projekt Prezent 2017:

1. Akcja trwa od piątku 8/12/2017 do piątku 22/12/2017

2. Akcję organizują osoby prowadzące blogi: makulscy.comPufoświatEnzo - BorderCollie & GirlsNa kanapie siedzi piesDziabongowoOto JankaZ widokiem na góry - CardimaniaJa, FrelkaWest wkurzony. Aktywnie wspierają nas również Zamerdani. Na potrzeby akcji wszyscy wyżej wymienieni będą dalej nazywani blogerami.

3.Blogerzy biorący udział w akcji wybrali psiaka przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego, którego chcą wspomóc zbierając najpotrzebniejsze dla niego produkty/rzeczy.

4. Każdy z blogerów na swoim kanale zamieścił informacje o produktach/rzeczach, które zbiera dla wybranego psiaka.

5. Możesz się przyłączyć do akcji przekazując prezent dla wybranego psiaka na ręce blogera, który prowadzi zbiórkę. Paczkę możesz przesłać pocztą, kurierem, czy paczkomatem na adres blogera (sam pokrywasz koszt przesyłki). Możesz dokonać zakupu w sklepie internetowym i zamówić przesyłkę na adres blogera. Możesz również umówić się z blogerem na odbiór osobisty, bądź ustalić inny sposób odbioru prezentu– po prostu napisz do wybranego blogera!

6. W trakcie trwania akcji bloger kilkukrotnie zamieszcza zdjęcia otrzymanych prezentów na swoim fanpagu.

7. W ciągu tygodnia po zakończeniu akcji bloger przekazuje wszystkie zebrane produkty i rzeczy opiekunom wybranego psiaka.

8. Opiekun psiaka zamieszcza zdjęcia wszystkich otrzymanych produktów/rzeczy i upublicznia je na swoim kanale, bądź przekazuje do upublicznienia blogerowi.

9. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.

ZAPRASZAMY!!!!!!

Linki do pozostałych akcji:
Dziabongowo: Anda
Na kanapie siedzi pies: Argo
Pufoświat: Jeżyk
Oto Janka: Su
Ja Frelka: Sonia I Brydzia
Enzo the Border Collie: Willy

Na koniec jeszcze zdjęcie małego pomocnika Mikołaja. Jak widać jest tym wszystkim już bardzo zmęczony więc musicie mu pomóc!0 komentarze:

Prześlij komentarz